Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

1) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri öğleden önce verilen siparişleri aynı gün öğleden sonra verilen siparişleri bir sonraki gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim etmeye gayret ediyoruz. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen bilgilerinizi eksiksiz olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Ankara merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (Üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Destek hattımıza danışarak kargonuzun durumu konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

2) Ödeme Takibi

Kredi kartınıza online tek ödeme ya da banka hesabına ödeme imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 5 (beş) iş günü içerisinde yapılacaktır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde ambalajı kontrol ediniz, paketinizi açıp ürününüzü kontrol ediniz.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise en kısa zamanda 0(312) 394 39 39 numaralı destek hattına yada merve@porcella.com.tr adresine ürün görselini ve faturanızın görselini gönderiniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda mağduriyetinizin giderilmesini sağlayacağız.